Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Wolontariat ORLEN Projekt

03-09-2021  

Wolontariusze ORLEN Projekt aktywnie wsparli akcję „Wspólnie sprzątamy lasy 2021”.

Pracownicy ORLEN Projekt, PKN ORLEN i Energa Invest pomogli w sprzątaniu lasów w Nadleśnictwie w Łącku. Akcja została zorganizowana przy udziale Fundacji ORLEN.

Wolontariusze zostali podzieleni na trzy grupy, każdy zespół sprzątał wyznaczony odcinek lasu oraz brzeg pobliskiego jeziora. W akcji wykorzystano samochody terenowe i specjalną łódź. Ochotników wspierali też przedstawiciele Lasów Państwowych z Nadleśnictwa Łąck.

- Troska o środowisko to jeden z fundamentów działalności PKN ORLEN. Wolontariusze ORLEN Projekt już po raz drugi wzięli udział w akcji sprzątania lasów. Cieszę się, że nasi pracownicy tak chętnie angażują się w charytatywne projekty. Staramy się też dbać o naszą lokalną społeczność, w ostatnim czasie min. przekazaliśmy komputery do szkół i domów seniora, wsparliśmy też Ochotniczą Straż Pożarną - podkreślił Marcin Kasza Prezes Zarządu ORLEN Projekt S.A.

Akcja „Wspólnie sprzątamy lasy” została zorganizowana przez ORLEN Projekt
jako kolejna odsłona akcji, której poprzednia edycja odbyła się w 2019 r. a nawiązuje do międzynarodowej inicjatywy „Sprzątania świata”.


IMG_3922.JPG


Aktualności

 
 
 

Marki Grupy ORLEN