Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Wspólnie sprzątamy lasy 2022 - Wolontariusze ORLEN Projekt w akcji

03-10-2022  

Wolontariusze ORLEN Projekt w akcji „Wspólnie sprzątamy lasy 2022”.

 

Pracownicy ORLEN Projekt w ramach międzynarodowej inicjatywy „Sprzątania świata” już po raz trzeci wsparli akcję „Wspólnie sprzątamy lasy”. Tegoroczna edycja była jedną z największych tego typu, przeprowadzonych w województwie mazowieckim. Wzięło w niej udział prawie 400 osób na terenie 11 gmin.

 

Wolontariusze utworzyli 11 zgranych zespołów, każda z drużyn zadbała o odcinek lasu w innej wyznaczonej gminie. Dzięki bardzo licznemu zaangażowaniu, akcja objęła lasy na terenie aż 3 powiatów: płockiego, sochaczewskiego i żyrardowskiego. Inicjatywa została zorganizowana przy udziale Fundacji ORLEN i spółki Energop. W wolontariacie, oprócz Pracowników ORLEN Projekt, wzięli udział uczniowie szkół podstawowych wraz z opiekunami oraz społeczność lokalna.

 

– Udział w programach związanych z dbaniem o środowisko jest już tradycją spółki ORLEN Projekt. Wolontariusze już po raz trzeci wykazali się wielkim zaangażowaniem w misji jaką jest budzenie
i wzmacnianie świadomości ekologicznej. Jestem zadowolony z tego, że pracownicy ORLEN Projekt tak licznie biorą udział w projektach charytatywnych. Poprzez wspólne wspieranie wielu inicjatyw, udowadniamy na co dzień, że dbamy o lokalną społeczność. Każda następna akcja tylko utwierdza nas w przekonaniu, że nasze działania są niezbędne oraz że mamy istotny wpływ na jakość naszego otoczenia. –  podkreślił Michał Suszko, Koordynator Projektu z ORLEN Projekt S.A.

 

Poprzednia edycja odbyła się w 2021 r. w ramach międzynarodowej inicjatywy „Sprzątania świata”. Tegoroczne przedsięwzięcie „Wspólnie sprzątamy lasy 2022” zorganizowana przez ORLEN Projekt odniosło wielki sukces. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za tak szlachetną postawę, życzymy energii do kolejnych wyzwań oraz wytrwałości w niesieniu dobra.​​​​

zdjecie_2.jpg

zdjecie_3.jpg
zdjęcia_4.jpg

zdjęcie_5.jpg

Zdjęcie_8.jpg

Plakat1.jpg
Aktualności

 
 
 

Marki Grupy ORLEN