Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Polityka prywatności i cookies

​Witamy Państwa na serwisie internetowym ORLEN Projekt S.A., który przedstawia szeroki zakres usług oraz wszelkie informacje na temat naszej firmy. W dziale polityka prywatności, chcielibyśmy przedstawić krótkie zasady przetwarzania przez nas danych osobowych uzyskanych za pośrednictwem naszego serwisu internetowego.

Wszelkie informacje o adresach zamieszkania, telefonach, adresach e-mail i innych danych osobowych mogą być przez nas zbierane i przetwarzane w celach marketingowych. W przypadku przekazania nam jakichkolwiek danych osobowych za pośrednictwem serwisu internetowego ORLEN Projekt Spółka Akcyjna, informacje te nie będą przekazywane osobom trzecim, chyba że uzyskamy zgodę na ich przekazywanie, lub obowiązek ujawnienia tych danych spoczywał będzie na nas na mocy obowiązującego prawa.

Po to by lepiej realizować nasze usługi, będziemy przekazywać do przeglądarki sieciowej Klienta niewielki plik, który będzie przechowywany w jego komputerze i odczytywany przez nasz serwer Internetowy (nazywamy taki plik "kapsułką"/cookie/). Taka kapsułka nie może zostać odczytana przez żaden serwer internetowy poza tym, który dokonał transmisji kapsułki. Kapsułka jest przez nas wykorzystywana do szeregu zadań administracyjnych, na przykład do przechowywania preferencji Klienta co do informacji określonego typu czy tez hasła Klienta, którego nie będzie on musiał wprowadzać przy każdorazowej wizycie na naszej stronie internetowej. Większość takich "kapsułek" istnieje tylko w trakcie trwania sesji lub "odwiedzin". Żadna z nich nie będzie zawierać informacji umożliwiającej innym osobom skontaktowanie się z Klientem elektronicznie, pocztą elektroniczną czy też pocztą reklamową. Klient może przygotować swoją przeglądarkę sieciową do informowania go o tym, kiedy przysyłane sa kapsułki lub do uniemożliwiania przesyłania takich kapsułek informacyjnych.

 
 

Marki Grupy ORLEN