Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Wyróżnienia dla Pracowników ORLEN Projekt SA

08-02-2019  

Katarzyna Rudzińska–Stachnik oraz Piotr Popławski - Projektanci zatrudnieni w ORLEN Projekt SA, zostali wyróżnieni przez PKN ORLEN za najlepszą pracę dyplomową pt. „Ocena bezpieczeństwa procesu regeneracji gazu wodorowego na instalacji HROS”.
 
Studia  podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa procesów przemysłowych, prowadzone od 10 lat przez Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej są skierowane do pracowników firm produkcyjnych, biur projektowych jak i administracji państwowych. Ich celem jest kształcenie kadr w zakresie nowoczesnych metod i technik stosowanych w obszarze zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem.
 
Od trzech lat realizowana jest także specjalna edycja studiów, utworzona z myślą o pracownikach PKN ORLEN i Grupy ORLEN, z której chętnie korzystają również pracownicy ORLEN Projekt.  Z roku na rok ORLEN Projekt ma coraz więcej absolwentów tych studiów. Pracownicy poszerzają na nich wiedzę jak zapobiegać poważnym awariom oraz uczą się opracowywania specjalistycznych dokumentów ratowniczo – operacyjnych.

Aktualności

 
 
 

Marki Grupy ORLEN