Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Rusza III edycja Programu stażowego „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość” w ORLEN Projekt

09-12-2021  

Najlepsi studenci Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku rozpoczęli w grudniu staż w ORLEN Projekt S.A. Dzięki współpracy spółki z Grupy ORLEN z Agencją Rozwoju Przemysłu i uczelnią przyszli inżynierowie dostają profesjonalne wsparcie już na samym początku drogi zawodowej, a przede wszystkim mają możliwość zobaczyć, jak pracuje się na stanowisku projektanta.


Program stażowy „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość” to doskonały sposób na merytoryczne i organizacyjne przygotowanie wyspecjalizowanej kadry inżynierskiej. Jednocześnie pozwala na budowę zaplecza kadrowego dla ORLEN Projekt S.A. poprzez dobór osób o wysokim potencjale rozwojowym, aktywnych i zaangażowanych w zdobywanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również umiejętności praktycznych.

Dwie poprzednie edycje programu stażowego zyskały pozytywne opinie od studentów. Zakończyły się również podpisaniem umów o pracę, co stanowiło wymierną korzyść zarówno dla uczestników stażu, jak i zatrudniającej ich spółki. 

Zakończenie III edycji programu planowane jest w czerwcu 2022 r.

​​​

Aktualności

 
 
 

Marki Grupy ORLEN